GÜMÜŞHANE İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Dijital Öğrenme ve Öğrenme Fırsatlarına Erişim Semineri

İl Milli Eğitim Müdürlüğü " Dijital Öğrenme ve Öğrenme Fırsatlarına Erişim Semineri" düzenleyecek.
Dijital Öğrenme ve Öğrenme Fırsatlarına Erişim Semineri

Milli Eğitim Bakanlığı Hayat Boyu Öğrenme Genel Müdürlüğü tarafından yürütülen " Dijital Öğrenme ve Öğrenme Fırsatlarına Erişim Semineri" 29.04.2015 Çarşamba günü saat 13.00 ´te Halk Eğitim Merkezi salonunda gerçekleştirilecek.

İl Milli Eğitim Müdürü Muhammet Şahinkaya; "Hayat Boyu Öğrenme konusunda yetişkinlerin farkındalık ve kültürünü artırmak, özellikle temel becerilerinin geliştirilmesi yoluyla yetişkinlerin yeterliliklerini geliştirmek, daha esnek ve kolay bir yol olan uzaktan öğrenme yöntemiyle hayat boyu öğrenme fırsatlarına erişimlerini artırmak amacıyla Avrupa Komisyonu Eğitim ve Kültür Genel Müdürlüğü tarafından 2014-2015 Yetişkin Eğitimi Avrupa Gündemi Uygulaması başlığı altında desteklenen Türkiye Yetişkin Öğrenme Gündemi Uygulamaları bakanlığımızca yürütülmektedir."dedi.

Seminerde; "Öğrenmenin Değeri ve Öğrenme Fırsatlarına Erişim, Öğrenmenin Önemi ve Değeri, Yetişkin Eğitiminin Önemi", "Bireyin Ekonomik, Sosyal ve Kültürel Hayatına Katkısı, Bir Öğrenme Penceresi Olarak Hayat Boyu Öğrenme,web portalının Tanıtımı, Dijital Öğrenmenin Önemi ve İçeriği" konularında eğitim verilecek.

 

Seminerin faydalı ve önemli olacağını söyleyen Şahinkaya; "Tüm Gümüşhane halkını bu seminere davet ediyorum" dedi.

Sebahattin Aytaç Cad. Karaer Mah. Hükümet Konağı Yanı GÜMÜŞHANE - 0 456 213 1077

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.