GÜMÜŞHANE İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Büyüklerden Küçüklere Anlamlı Bağış

Mareşal Çakmak Sosyal Bilimler Lisesi öğrencileri Arzular Ortaokulu’na 150 adet kitap bağışladı.
Büyüklerden Küçüklere Anlamlı Bağış

Kızılay, Yeşilay, Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma ile Fotoğrafçılık ve Sinema kulüplerinin düzenlediği kermesten elde edilen gelirle alınan kitaplar, kulüp öğrencileri tarafından Arzular Ortaokulu kütüphanesine hediye edildi.

Kulüp danışman öğretmenleriyle beraber Arzular Ortaokulu’nu ziyaret eden öğrenciler, hediye ettikleri kitapları okul kütüphanesine bizzat yerleştirdi.

Böyle bir organizasyonun içerisinde bulunmanın mutluluk verici olduğunu dile getiren öğrenciler, başarılı bir gelecek için çok kitap okumanın önemine vurgu yaparak, gerçekleştirdikleri kitap bağışı kampanyasının öğrenci kardeşlerinin eğitim ve gelişimlerine katkıda bulunmasını diledi. 

 

Okullarına gerçekleştirilen ziyaret ve yapılan bağıştan çok memnun kaldıklarını söyleyen Arzular Ortaokulu Müdürü Davut Uçar ise, bu önemli ve anlamlı yardımlarından dolayı Mareşal Çakmak Sosyal Bilimler Lisesi öğrenci, öğretmen ve idarecilerine teşekkür etti.

Sebahattin Aytaç Cad. Karaer Mah. Hükümet Konağı Yanı GÜMÜŞHANE - 0 456 213 1077

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.