GÜMÜŞHANE İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Anadolu Gençlik Derneği Müdürümüz Seydi Doğan´ı Ziyaret Etti

Anadolu Gençlik Derneği (AGD) Şube Başkanı Naci Şenel ve üyeleri İl Milli Eğitim Müdürümüz Seydi Doğan´ı makamında ziyaret etti.
Anadolu Gençlik Derneği Müdürümüz Seydi Doğan´ı Ziyaret Etti

Ziyarette, Anadolu Gençlik Derneği Şube Başkanı Naci Şenel dernek olarak yapmış oldukları faaliyetler hakkında Müdürümüz Seydi Doğan´a bilgi verdi.

Bu yıl 5.si düzenlenecek olan Siyer-i Nebi yarışması başlayacağını, Toplamda 5 ilçe merkezi ve il merkezi olmak üzere 6 noktada yapılacak olan yarışmada ilk dönem lise öğrencileri, ikinci dönem de de orta öğretim öğrencileri sınava gireceğini söyleyen AGD Gümüşhane Şube Başkanı Naci Şenel, toplam 27 okulun tamamını ziyaret edeceklerini söyledi.

İl Milli Eğitim Müdürümüz Seydi Doğan, öğrencilerin milli ve manevi değerleri özümsemiş, donanımlı ve bilge bir nesil olarak yetişmesinde katkı sağlayacak her türlü projede yer alacaklarını, eğitime yönelik faaliyetlere her zaman destek vereceklerini belirtti.

Sebahattin Aytaç Cad. Karaer Mah. Hükümet Konağı Yanı GÜMÜŞHANE - 0 456 213 1077

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.