GÜMÜŞHANE İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Aday Öğretmenler Gümüşhane Belediyesi´ni Ziyaret Etti

Milli Eğitim Bakanlığı tarafından Gümüşhane´ye görevlendirilen aday öğretmenler İl Milli Eğitim Müdürü Muhammet Şahinkaya ile birlikte Gümüşhane Belediye Başkanı Ercan Çimen´i makamında ziyaret etti.
Aday Öğretmenler Gümüşhane Belediyesi´ni Ziyaret Etti

Milli Eğitim Bakanlığı´na bağlı okullara yeni atanan aday öğretmenleri, öğretmenlik mesleği, öğretmenlik uygulaması ve atandığı çevredeki kurumlar, kurum yöneticileri ve çevrenin sosyolojik kültürel özellikleri konusunda bilinçlendirmek ve öğretmen yeterlilikleri konusunda daha donanımlı hale getirmek amacıyla eğitim gezileri düzenleniyor.

Geziler kapsamında aday öğretmenler atandıkları şehirler ve ilçelerdeki kurum, kuruluş ve belediyeleri ziyaretlerde bulunarak görev yaptıkları yerlerin sosyal, ekonomik, kültürel ve eğitimsel durumu hakkında gözlemlerde bulunuyor.

Öğretmenlerle sohbet eden Başkan Çimen, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, genç öğretmenlere yeni başladıkları meslek yaşamlarında başarılar diledi.

 

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek Başkan Çimen, genç öğretmenlere yeni başladıkları meslek yaşamlarında başarılar diledi. Öğretmenliğin sadece bir meslek olmadığını söyleyerek bu görevi en iyi şekilde yapmalarını istedi, kutsal bir mesleği tercih ettiğiniz için hepinizi yürekten kutluyorum.

Sebahattin Aytaç Cad. Karaer Mah. Hükümet Konağı Yanı GÜMÜŞHANE - 0 456 213 1077

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.