GÜMÜŞHANE İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

9 Ekim Dünya Posta Günü'nde Müdürümüze Anlamlı Ziyaret

Gümüşhane PTT Başmüdürü Selahattin Coşar İl Milli Eğitim Müdürümüz Seydi Doğan'ı makamında ziyaret etti.
9 Ekim Dünya Posta Günü'nde Müdürümüze Anlamlı Ziyaret

Gümüşhane PTT Başmüdürü Selahattin Coşar İl Milli Eğitim Müdürümüz Seydi Doğan'ı makamında ziyaret etti.

Ziyarete İl Milli Eğitim Şube Müdürü Oltan Balyemez, PTT Başmüdürü Selahattin Coşar, İşletme Müdürü Özkan Artun, Memurlar Hakkı Yılmaz ve Emre Bulut katıldı.

PTT'den Öğretmenlere İndirim, Öğrencilere Mektup Yazma Kampanyası

PTT Başmüdürü Selahattin Coşar, 9 Ekim Dünya Posta Günü ve 24 Kasım Öğretmenler Gününü içeren Ekim ve Kasım ayları içerisinde Şirketimizce mektup yazma kampanyası ve öğretmenlerimize özel Posta, Posta Kargosu ve APS Kurye indirimi kampanyası düzenlenmiş olup kampanyalara ilişkin mektup kâğıdı ve zarfları gönderi ücreti gönderenden tahsil edilmek kaydıyla ücretsiz dağıtılmak üzere hazırlandı. Mektup kampanyasına Müdürlüğünüz dâhilindeki okullarda da katılım sağlanmasının çocuklarımızın mektup yazma alışkanlığı kazanmasında ve etkinliğe katılımın çocuklarımızın eğitim-öğretim süreçlerine olumlu katkı sağlayacağını ifade etti.

 Müdürümüz Seydi Doğan, "Unutulmaya yüz tutmuş geleneklerimizden mektuplaşmanın değerini öğrencilerimize anlatmamızda, göstermiş olduğunuz katkılarınızdan dolayı teşekkür ediyor, bütün postacılarımızın 9 Ekim Dünya Posta Günü'nü kutluyorum" dedi.

 

10-10-201910-10-2019

Sebahattin Aytaç Cad. Karaer Mah. Hükümet Konağı Yanı GÜMÜŞHANE - 0 456 213 1077

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.