GÜMÜŞHANE İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

GTSO'dan eğitime %100 destek

Gümüşhane Ticaret ve Sanayi Odası (GTSO) ile İl Milli Eğitim Müdürlüğü arasında Eğitime yüzde 100 Destek Kampanyası dahilinde karşılıklı protokol imzalandı.
GTSO'dan eğitime %100 destek

İl Milli Eğitim Müdürü Miraç Sünnetçi, Şube Müdürü Selahattin Yüzgeç ve Mesleki Eğitim Merkezi Müdürü Coşkun Okur, GTSO Başkanı İsmail Akçay'ı ziyaret ederek, 3308 Sayılı Mesleki Eğitim Kanununda yapılan yeni düzenlemeler hakkında bilgi verdi.

İmzalanan protokol kapsamında GTSO 5, 6, 7, 8 ve 12.sınıf seviyelerinde eğitim öğretim gören öğrencilere uygulanacak deneme sınavları için yapılacak harcamalarda kullanılmak üzere bağışta bulundu.

GTSO Başkanı İsmail Akçay'a Eğitime %100 Destek Kampanyasına vermiş olduğu değerli katkılar için teşekkür eden İl Milli Eğitim Müdürü Miraç Sünnetçi, "İl Milli Eğitim Müdürlüğü olarak Gümüşhane Ticaret ve Sanayi Odamızın desteğini her zaman yakından hissettik. Değerli başkanımın duyarlılığı ve vermiş olduğu destek bizleri her zaman ziyadesi ile mutlu etmiştir. İnşallah sizlerin desteği bizlerinde azmi ile şehrimizde eğitim gören öğrencilerimize daha güzel imkanlar sunacak ve şehrimizde başarı oranını daha üst seviyelere taşıyacağız" dedi.

 

İl Milli Eğitim Müdürü Miraç Sünnetçi'ye verdiği bilgiler için teşekkür eden GTSO Başkanı İsmail Akçay, karşılıklı olarak imzalanan bu protokolün Gümüşhane'ye hayırlı olmasını diledi.

30-12-2021

Sebahattin Aytaç Cad. Karaer Mah. Hükümet Konağı Yanı GÜMÜŞHANE - 0 456 213 1077

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.