GÜMÜŞHANE İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Fatih Projesi 3. Faz Altyapı Kurulumu Okul Bilgileri

Fatih Projesi 3. Faz Altyapı Kurulumu Okul Bilgileri (İnternet hattı) https://veri.meb.gov.tr/FormaGit.aspx?ID=325 adresi üzerinden okullarımız veri girişi yapacaktır.
Fatih Projesi 3. Faz Altyapı Kurulumu Okul Bilgileri

Fatih Projesi 3. Faz Altyapı Kurulumu Okul Bilgileri

Eğitimde Fatih Projesi kapsamında altyapı kurulumlarının 3. Faz aşamasına geçilmesi planlanmaktadır.

Söz konusu faz kapsamında bu güne kadar çeşitli sebepler ile kurulumu yapılamamış ortaokul ve meslek liseleri ile daha önceki fazların kapsamına alınmamaış ilkokulların ve anaokullarının tamamına altyapı kurulumu yapılacaktır.

Okullarımızın Fatih Projesi kapsamında altyapı kurulumlarının yapılabilmesi ve ihtiyaçların sağolık bir şeklilde belirlenebilmesi için https://veri.meb.gov.tr/FormaGit.aspx?ID=325 adresinden erişebilecekleri bir form oluşturulmuş olup 07.10.2016 tarihi mesai bitimine kadar veri girişi yapılabilecektir.

Bu noktada okulların bilgilerini doğru, eksiksiz ve zamanında girmeleri alyapı kurulumlarını sorunsuz şekilde yapabilmesi ve okulların mağduriyet yaşamaması için son derece önem arz etmektedir.

 

 

Önemli Açıklamalar

 

* Önceki fazlarda (Faz1 - Faz2) altyapı kurulumu yapılan okullar bu formdaki bilgileri 0 (SIFIR) ve HAYIR şeklinde dolduracaktır.

 

* Aynı Binayı ortak kullanan kurumlardan misafir olarak kullanan kurumlar bina, derslik, oda vb. bilgileri 0 (SIFIR) ve 17., 18., 19. sorularda HAYIR seçeneğini girecektir..

 

* 6 ay içerisinde yeni binasına taşınacak okullarımız  bu forma yeni bina bilgilerini girmelidir.

Sebahattin Aytaç Cad. Karaer Mah. Hükümet Konağı Yanı GÜMÜŞHANE - 0 456 213 1077

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.