GÜMÜŞHANE İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Değerlendirme Toplantısı Yapıldı

2014-2015 eğitim-öğretim yılının ve TEOG Sınavı sonuçlarının değerlendirilmesi amacıyla, Valimiz Sayın Yücel Yavuz’un başkanlığında Milli Eğitim Genel Değerlendirme Toplantısı gerçekleştirildi.
Değerlendirme Toplantısı Yapıldı

Milli Eğitim Müdürlüğü Toplantı Salonunda gerçekleştirilen toplantıya, Vali Yardımcısı İsmail Özkan, İl Milli Eğitim Müdürü Muhammet Şahinkaya, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcıları Mesut Olgun, İbrahim Taş, Maarif Müfettişleri Başkanı Özcan Kol ve İl Milli Eğitim Şube Müdürleri katıldı.

 Toplantıda ilk olarak, genel ve bütün branşlarda ayrı ayrı olmak üzere il genelindeki tüm okulların TEOG Sınavı sonuçlarının, bir önceki sınava ve Türkiye geneline göre karşılaştırmalı olarak değerlendirilmesi yapılarak, başarı oranının daha da yükseltilebilmesi için yapılması gereken çalışmalar konusunda görüş alışverişinde bulunuldu. Toplantıda daha sonra, 2015-2016 eğitim-öğretim yılı öncesi yaz tatili süresince il genelinde bulunan okullarda yapılması planlanan ve yapımı devam eden bakım-onarım konusu görüşüldü. Sayın Valimiz, devam eden tadilat çalışmalarına hız verilmesi, yeni başlayacak olanların bir an önce hazırlıklarının tamamlanması ve yeni eğitim-öğretim yılı başlamadan önce bütün çalışmaların bitirilerek okulların eğitim-öğretime hazır hale getirilmesi talimatı verdi.

Sebahattin Aytaç Cad. Karaer Mah. Hükümet Konağı Yanı GÜMÜŞHANE - 0 456 213 1077

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.